www.secaco.com , www.secaco.ir
     Medical Measuring Systems and Scales
سکا    ترازوها و سیستم های اندازه گیری پزشکی       
درباره ما
تماس با ما
محصولات آلمان
ترازو سکا,نمایندگی ترازو و قدسنج سکا,وارد کننده ترازو,ترازو,سکا,نمایندگی ترازو سکا,فروش ترازو,قیمت ترازو سکا,انواع ترازو,کالیبراسیون ترازو,تخفیف ترازو ,scale,balance,balas,rasa,نمایندگی فروش ترازو,ترازو وارداتی,ترازو ایرانی,تولید ملی خرید ترازو،ترازو باشگاهی،ترازو بیمارستانی،ترازو داروخانه،ترازو خانگی،ترازو مخصوص دکتر تغذیه،ترازو،ترازو،سکا،seca،ترازو آلمانی،ترازو با کیفیت،ترازو راسا،ترازو بالاس،ترازو ویلچری،سکا 760،سکا 769،سکا،ترازو بزرگسال،ترازو اطفال،ترازو نوزاد،ترازو سکه ای،ترازو بدن سازی،ترازو دقیق،ترازو،توزین اشخاص،باسکول،ترازو عقربه ای،ترازو قپانی،ترا با دوام،ترازو سکا،تعمیر ترازو،خدمات پس از فروش،گارانتی،ترازو،آیمد،ترازو تولید ایران،ترازو توزین اشخاص،قدسنج سکا،قدسنج سفره ای،قدسنج اطفال،قدسنج پرتابل،ترازو پرتابل،ترازو 664،ترازو 700 سکا،ترازو کفی،ترازو دیجیتال سکا،سکا 813،سکا 807،سکا 334،سکا 374،سکا 514،بادی آنالایزر ترازو قد و وزن،ترازوو سکا،ترازو
محصولات ایران
خدمات
محصولات جانبی

ترازو دیجیتال اطفال و نوزاد سکا ،ترازو قپانی اطفال و نوزاد سکا

seca 310

ترازوی عقربه ای اطفال آویز سکا 310

ترازوي آويز با قابليت انداره گيري تا 25 کيلو و 50 گرم خطا
وزن دستگاه 1.14 کیلوگرم می باشد به همین دلیل دارای قابلیت آسان می باشد .

گنجایش : 15 تا 25 کیلوگرم
میزان خطا: 25 تا 50 گرم
ویژگی : قابلیت حمل و نقل آسان
seca 374

ترازو اطفال سکا 374

حمل و نقل سکا 374 با وزن تنها 2/8 کیلوگرم و نیاز به فضای بسیار کم ، فوق العاده است. همراه با LCD بزرگ و شکل واضح و دسته حمل که قابلیت آویزان کردن ترازو را هم دارد . قابلیت کار با برق و باتری در این ترازو ، کاربرد روزانه ی آن ر ا افزایش داده است. همچنین خاصیت وجودی سنجش مقدار شیر مادر ، تفاوت وزن کودک را در هنگام وزن کشی مشخص می کند.

گنجایش : 20 کیلوگرم
میزان خطا : 5 گرم ˃10کیلوگرم˂10 گرم
ویژگی : وزن خالص ، نمایش BMIF ، نگهدارنده خودکار
seca 334

ترازوی الکترونیکی سیار سکا 334
وزن کم و دسته مناسب حمل امکان حمل و نقل آن را آسان کرده است. طراحی صفحه وزن کشی ترازو بسیار زیبا و راحت تر از سایر مدل ها است. همچنین حمل و نقل سکا 334 با وزن تنها2/8 کیلوگرم و نیاز به فضای بسیار کم ، فوق العاده آسان است. همراه با LCD بزرگ و شکل واضح. قابلیت کار با برق و باتری در این ترازو موجب افزایش کاربرد روزانه این ترازوست و همچنین خاصیت وجودی سنجش مقدار شیر مادر ، تفاوت وزن کودک را در هنگام وزن کشی مشخص می کند.
میله قدسنج سکا مدل 232
میله قدسنج سکا 232 با نگهدارنده سر و پاها ، سکا 334 را به یک سیستم کامل سنجش قد و وزن تبدیل کرده است عمل سنجش قد و وزن به راحتی در یک مرحله انجام می شود. سرهم کردن و جدا کردن قسمت های مختلف کار را بسیار آسان و کم زحمت کرده است.

گنجایش : 20 کیلوگرم
میزان خطا : 5 گرم ˃10 کیلو گرم˂10 گرم
ویژگی : نگهدارنده خودکار، روشن شدن خودکار
seca 354

ترازوی الکترونیکی اطفال سکا 354 با دقت بالا
همچنین قابل استفاده به عنوان ترازوی کفی کودکان
کفی ترازو تنها با لمس یک دکمه ، به سرعت و به آسانی قابل جدا شدن است. دو ترازو در یک ترازو، ترازوی اطفال 354 با یک کفی وزن کشی راحت و میزان خطای پایین در حد 10 گرم ، در هر زمان می توان این ترازو را به یک ترازوی کفی کودک با ظرفیت 20 کیلوگرم تبدیل کرد.
از ویژگی های این ترازو ،امنیت بسیار بالای آن و سنجش مقدار شیر مادر در تفاوت وزن کودک می باشد.

گنجایش : 20 کیلوگرم
میزان خطا : 10گرم ˃10کیلوگرم˂20گرم
ویژگی : وزن خالص ، BMIF، نگهدارنده خودکار
seca 725

ترازوی قپانی کودک سکا 725
به منظور سهولت برای استفاده ، کفی ترازو قابل جدا شدن است . ویژگی بازگشت به صفر ، وزن خالص را تضمین کرده و وزن پوشک بچه را اندازه گیری می کند. این مدل طراحی کلاسیک را با مکانیزم کیفیت بالا و بسیار دقیق ترکیب می کند. با توجه به حرکت نرم و دقیق اسلایدر می توان وزن کاملا دقیق کودک را اندازه گیری کرد. سینی خمیده ترازو کودک را در تمامی مراحل وزن کشی ایمن نگه می دارد. نقش و عمل reset کردن که ترازو را به صفر بر می گرداند این اطمینان را به کاربر می دهد که وزن خالص را به دست آورد . این کار را می توان با کم کردن وزن بالشتک درون سینی یا پوشک بچه از وزن ناخالص به دست آورد . خاصیت ضد ضربه بودن و ضد خش بودن این کار را برای سکا 725 آسان می کند.

گنجایش : 16 کیلوگرم
میزان خطا : 5 گرم
ویژگی : صفرکردن ترازو
ترازوی کفی      ترازو ستونی - ترازو قدسنج دار      دستگاه آنالایزر بدن      قدسنج      ترازو ویلچری