www.secaco.com
     Medical Measuring Systems and Scales
سکا    ترازوها و سیستم های اندازه گیری پزشکی       
درباره ما
تماس با ما
محصولات آلمان
محصولات ایران
خدمات
محصولات جانبی
ترازو سکا،نمایندگی سکا،نمایندگی ترازو و قدسنج های سکا،ترازو،سکا seca فروش ترازو ترازو ویلچری و تخت خوابی سکا ترازو ویلچری سکا مدل 664 ترازو ویلچری مدل 952 سکا ترازو ویلچری تخت خوابی و مخصوص مراکز دیالیز سکا مدل 984 ترازو ویلچری چند کاره مدل 684 سکا ترازو الکترونیکی مخصوص ویلچر سکا 674 ترازو سکا,نمایندگی ترازو و قدسنج سکا,وارد کننده ترازو,ترازو,سکا,نمایندگی ترازو سکا,فروش ترازو,قیمت ترازو سکا,انواع ترازو,کالیبراسیون ترازو,تخفیف ترازو ,scale,balance,balas,rasa,نمایندگی فروش ترازو,ترازو وارداتی,ترازو ایرانی,تولید ملی خرید ترازو،ترازو باشگاهی،ترازو بیمارستانی،ترازو داروخانه،ترازو خانگی،ترازو مخصوص دکتر تغذیه،ترازو،ترازو،سکا،seca،ترازو آلمانی،ترازو با کیفیت،ترازو راسا،ترازو بالاس،ترازو ویلچری،سکا 760،سکا 769،سکا،ترازو بزرگسال،ترازو اطفال،ترازو نوزاد،ترازو سکه ای،ترازو بدن سازی،ترازو دقیق،ترازو،توزین اشخاص،باسکول،ترازو عقربه ای،ترازو قپانی،ترا با دوام،ترازو سکا،تعمیر ترازو،خدمات پس از فروش،گارانتی،ترازو،آیمد،ترازو تولید ایران،ترازو توزین اشخاص،قدسنج سکا،قدسنج سفره ای،قدسنج اطفال،قدسنج پرتابل،ترازو پرتابل،ترازو 664،ترازو 700 سکا،ترازو کفی،ترازو دیجیتال سکا،سکا 813،سکا 807،سکا 334،سکا 374،سکا 514،بادی آنالایزر شرکت سکا نماینده انحصاری سکا مجصولات سکا تولید کننده انواع ترازو و قدسنج ترازو و قدسنج،فروش ترازو ترازو با قیمت مناسب

ترازو وزن کشی معلولین سکا ،ترازو تخت خوابی و دیالیزی سکا

seca 664

ترازوی وزن کشی معلولین سکا 664 به همراه ویلچیر
با توجه به گنجایش بالای ترازو، این امکان وجود دارد که بیماران بسیار سنگین وزن را نیز وزن کشی کرده ، کاربرد آسان این ترازو با ارتفاع کم سطح و رمپ پایین آورنده تضمین شده است. همچنین ریل های محافظتی سطح اطمینان را بالا می برند و به کمک ویژگی وزن خالص می توان تنها در چند ثانیه وزن خالص بیمار را محاسبه کرد. صفحه LCD مدور با حروف و اعداد بزرگ خواندن مقادیر را هم برای بیمار و هم برای مراقبان راحت کرده است.

حفاظ کناری کف صندلی چرخ دار را ایمن نگاه می دارد.
.سکا 664 به راحتی جمع شده و با کمک چرخ ها به راحتی حرکت داده می شود

گنجایش : 360 کیلوگرم
میزان خطا : 100 گرم

ویژگی:وزن خالص،نمایش بی ام آی،نگهدارنده خودکار
seca 952

ترازو ویلچیری مخصوص معلولین سکا 952 (فاقد تعادل)
با گنجایش 200 کیلوگرم و میزان خطای 100 گرم، سکا 952 دارای تمامی استانداردهای پزشکی مورد نیاز می باشد. مازاد براین دارای ویژگی های دیگر مثل دسته تاشو و جاپایی تاشو ترمزهای امنیتی چرخ ها، شکل ارگونومی صندلی و چرخ های بسیار روان و دسته ارگونومی شکل که همگی باعث می شوند به راحتی بتوان صندلی ترازو را هل داد. سکا 952 همچنین با ویژگی مهم وزن خالص تجهیز شده است که اجازه می دهد هر وزن اضافه شده ی جدید را به راحتی محاسبه کرد و این قسمت به طور جداگانه ای مشخص شده است . ویژگی نگهدارنده خودکار این امکان را به مراقبان می دهد که ابتدا به مراقبت بیماران بپردازند سپس مقدار وزن را بخوانند.

گنجایش : 200 کیلوگرم
میزان خطا : 100 گرم

ویژگی : وزن خالص ، نگهدارنده خودکار، خاموش شدن خودکار
seca 984

ترازوی تخت خوابی و دیالیزی الکترونیکی سکا 984 همراه با ترالی و قابلیت حمل و نقل آسان
امکانات سکا 984 برای استفاده آسان، مناسب و دقیق وزن کشی بیماران تخت خوابی و یک نیاز ضروری برای بیماران دیالیزی و بیماران نیازمند مراقبت های شدید فاقد خرکت هستند می باشد. با کمک جک های مخصوص چرخ داری که می توان آن را در زیر چرخ های تخت معاینه قرار داد. با این عمل می توان وزن بیمار را (وزن خالص) و وزن دقیق بیمار را مشخص کرد. در صورت قطع برق ، ترازو تمامی مقادیر قبلی اش را نگه می دارد و با استفاده از باطری قابل شارژ آن ها را نمایش می دهد. در زملنی که از ترازو استفاده نمی کنید می توان هر چهار جک ترازو را در زیر ترالی مخصوص قرار داد.

گنجایش : 500 کیلوگرم
میزان خطا : 100 گرم ˃200 کیلوگرم ˂200 گرم

ویژگی : وزن خالص ، نگهدارنده خودکار، نمایش بی ام آی، سیستم ضد نوسان
seca 674

ترازو ویلچری 674 سکا
کارکرد الکتریکی،سایز وسیع ویلچری و چند کاره بودن این ترازو،بیماران را با اطمینان وزن کشی کرده و به خصوص برای بیماران سنگین وزن،ویلچری یا نشسته با مشکلات مختلف حتی در هنگام دیالیز کردن بسیار مفید می باشد.
کابل نمایش از راه دور در هرجایی(روی میز)می توان نصب کرد.به منظور سهولت در خواندن مقادیر قابلیت نصب بر روی دیوار هم برای نمایشگر وجود دارد.وجود چرخ و دست امکان حرکت سکا 674 را فراهم نموده است.

گنجایش : 360 کیلوگرم
میزان خطا : 100 گرم
ویژگی : وزن خالص،نگهدارنده خودکار،سیستم ضد نوسانات،نمایش BMI
seca 684

ترازوی چند کاره الکترونیکی سکا 684
بیمار می تواند در حالت های مختلف،زمانی که ایستاده،نشسته است یا بر روی ویلچیر قرار دارد وزن شود و نیاز به انجام هیچ تغییری ندارد چرا که به کمک ویژگی وزن خالص می توان وزن ویلچیر را از وزن کل کم کرده ضمنا بیمار ایستاده به کمک دسته های محکم،بیمار نشسته به کمک صندلی تاشو و بیمار بر روی ویلچیر با کمک سطح عریض ترازو (82×76 cm) پشتیبانی شده و وزن کشی می شوند. امتیاز خاصی که این ترازو از آن بهره مند است وجود مانع و ترمز برای چرخ های جلویی صندلی چرخ دار می باشد که باعث اطمینان خطا در هنگام وزن کشی می شود.

گنجایش : 360 کیلوگرم
میزان خطا : 100 گرم

ویژگی : نگهدارنده خودکار، نمایش بی ام آی، سیستم ضدنوسان
ترازوی کفی      ترازو ستونی-ترازو قدسنج دار      دستگاه آنالایزر بدن      قدسنج سکا      ترازو نوزاد